Konkurs

Prześlij nam zdjęcie swojego tortu ślubnego i otrzymaj bon -50% na tort okolicznościowy!

 

Jeśli braliście (lub bierzecie) ślub w latach 2018-2019, a wasze przyjęcie weselne uświetniał tort od Bakusa, to możecie przesłać nam jego piękne zdjęcie i otrzymać bon -50% na dowolny tort okolicznościowy z naszej cukierni.

Co należy zrobić?

  • Wybrać piękne zdjęcie swojego tortu ślubnego od Bakusa.
  • Przesłać je na adres: 📩 mail: zdjecia@www.bakus.com.pl, wraz ze zgodą na ich publikację, o treści: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację nadesłanych zdjęć przez cukiernię Bakus World. Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie i używanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium (w tym Facebook, Instagram, strona WWW). Zgoda zostaje udzielona bezterminowo i nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych. Oświadczam, że posiadam wszelkie prawa do przesłanych fotografii. Oświadczam też, że jestem pełnoletni/a i nieograniczony/a do czynności prawnych.”
  • Pozostawić swoje Imię i Nazwisko.
  • Odebrać maila zwrotnego z kodem rabatowym -50% na swój dowolny tort okolicznościowy – bon ważny 12 miesięcy od daty otrzymania! 🍰🎉

Promocja trwa do końca do 31.12.2019.

Developer tools

ReD Responsive Framework version

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera